Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek poronnych.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.

Powiadomienia
Wszystko jasne

Aborcja farmakologiczna kolejny raz

4 Posty
2 Użytkownicy
0 Reactions
185 Widok
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Czy któraś z Was stosowała aborcję farmakologiczną kilka razy? Jakiś czas temu kupiłam tu pigułki, przyjęłam i wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz niestety mam podobną sytuację jak wtedy i prawdopodobnie będę potrzebowała aborcji raz jeszcze. Czy jest możliwość brania tych tabletek kilka razy? Czy będą one tak samo skuteczne? A może organizm się jakoś uodparnia czy coś?


   
Cytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Wydaje mi się, że tak. Te tabletki po prostu wydalane są z organizmu. Ale jeśli masz jakieś większe wątpliwości tutaj https://9tygodni.pl/kontakt/ znajdziesz możliwości kontaktu ze specjalistami. Pomogą i podpowiedzą co trzeba.


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Działają 🙂 co prawda kilka lat temu stosowalam. Po kilku latach zdecydowalismy sie na dziecko, za pierwszym razem sie nie udalo ale za drugim tak. Córka wczoraj skonczyla 4msc a ja wczoraj musialam juz przyjąć tabletki😑


   
OdpowiedzCytat
(@admin)
Registered
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 11
 

Witam,

Można zastosować ponowną kurację już po 2-3 miesiącach. Leki będą tak samo skuteczne a kuracja bezpieczna. Zalecamy jednak rozwagę i stosowanie antykoncepcji. W planowaną ciąże należy zajść nie wcześniej niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniej kuracji.


   
OdpowiedzCytat
Podziel się :