Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek poronnych.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.

Powiadomienia
Wszystko jasne

[Przyklejony] Aborcja mechaniczna czy farmakologiczna?

19 Posty
5 Użytkownicy
0 Reactions
898 Widok
(@zosiek212)
Registered Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 11
Temat startu  

Typowy podział aborcji jest następujący:
1. Mechaniczna- polega na łyżeczkowaniu jamy macicy za pomocą narzędzi chirurgicznych.
2. Farmakologiczna- polega na przyjęciu tabletek, które doprowadzają do skurczów macicy. Metoda ta jest obecnie najczęściej stosowana na całym świecie.

Zalety aborcji farmakologicznej(tabletkami wczesnoporonnymi) i jej przewaga nad aborcją mechaniczną (łyżeczkowaniem/odsysaniem):

- 2 dniowa kuracja, z czego tylko jeden dzień jest dniem, w którym występują objawy ///!!! przy zabiegu za granicami naszego kraju należy doliczyć czas oczekiwania, czas dojazdu, czas oczekiwania oraz czas powrotu. Zabiegów na terenie Polski lekarze już nie wykonują a jeśli taki się znajdzie pozostawia wątpliwości co do sterylizacji narzędzi lub jego doświadczenia.
- niższe koszta / !!! do wyjazdu do kliniki należy doliczyć duże koszty paliwa. ///!!! Najbliższa klinika znajduje się ponad 200 km od samej granicy Polski.
- Oryginalne środki są bardzo skuteczne, jest to 98% skuteczności przy zachowaniu bezpieczeństwa zdrowotnego ///!!! Zabiegi mogą prowadzić do zakażeń.
- Kuracje przeprowadza się w domu, w znajomym otoczeniu w obecności bliskiej osoby. ///!!! Przy zabiegu jesteś w nieznanym miejscu, w obcym kraju w otoczeniu lekarzy których nie znasz. Osoby towarzyszące oczekują w poczekalni, do kliniki wchodzisz sama.

Należy także dodać, iż obecnie wiele profesjonalnych klinik najpierw stosuje tabletki poronne przed wykonaniem zabiegu mechanicznego.

Przeglądając internet możemy trafić na artykuły różnego rodzaju, treści i pochodzenia. Obecnie publikować może każdy. Należy zwracać uwagę na źródło artykułu oraz jego rzetelność. Na różnych forach można znaleźć opinie kobiet po nieudanych kuracjach zamiennikami zamówionymi z gazety lub pojedynczego ogłoszenia, gdzie handlarze żerują na naiwnych kobietach wysyłając im luźne nieopisane tabletki. Możemy także napotkać się na wpisy przeciwników usuwania ciąży. Ci zaś, za wszelką cenę nawołują aby nie sięgać po tabletki poronne - zapewne do czasu kiedy sami nie znajdą się w podobnej sytuacji. Informacje zawarte na naszej stronie gwarantują pozyskanie sprawdzonych informacji.


   
Cytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Któraś z Was dostała luteine na wywołanie krwawienia w 5 Tc?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Luteine dostałam ale na podtrzymanie ciazy


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Cześć. Właśnie zaczęliśmy.
6.31 1 dawka temperatura 36.1C
6.53 rozpuscily się 4 sztuki
Następna dawka 10.23
Czekamy na działanie...


   
OdpowiedzCytat
(@klau-dia)
Registered
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 6
 

Hej, jakis czas temu przeprowadzalam aborcje za pomoca lekow z tej strony, niestety historia lubi sie powtarzac...i jestem zmuszona po raz kolejny skorzystac z pomocy. Zastanawiam sie tylko czy kolejna kuracja bedzie bezpieczna czy nie lepiej byloby jechac za granice na chirurgiczne usuwanie. Boje tego czego nie znam, a wyjazd za granice zas wiaze sie z duzo wiekszym wydatkiem :/ mam nadzieje, ze nie odbierzecie mnie zle, ta strona jest jak najbardziej skuteczna...mam tylko metlik w glowie. Zamowienie przed chwila zlozylam. Tym razem jestem juz w 11 tyg 4 dniu... i boje sie przejscia przez ten "zabieg". Czy ktoras z Was przeprowadzala kuracje w tak poznej ciazy? Jak to u Was wygladalo? U mnie za poprzednim razem bylo to do zniesienia. Nie wiem czego spodziewac sie teraz... :/


   
OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2
Podziel się :