Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek wczesnoporonnych – aborcji farmakologicznej.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.
Przebieg w 5/6tyd c...
 
Powiadomienia
Wszystko jasne

Przebieg w 5/6tyd czy się udało ? Proszę o odpowiedzi

5 Posty
1 Użytkownicy
0 Lubię
106 Widok
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Witam, mam dylemat co do tego czy się udało .
Przed kuracją czytałam na wszystkich stronach o przebiegu , bólu itp. Byłam bardzo przestraszona ale niestety ze względu na moją sytuacje życiową to było dobre rozwiązanie .

W sobotę wzięłam pierwszą tabletkę po której nic się nie działo oprócz tego ze od kiedy zobaczyłam dwie kreski byłam jak chodzące zombie. W niedziele o godzinie 17 przyjęłam kolejne 4 tabletki. Leżałam i oglądałam film z mężem. Na początku zaczęły się dreszcze, strasznie zimno mi było, cała trzęsłam się . Bolało podbrzusze i krzyż. Ból był znośny pewnie dlatego ze wzięłam pol godziny przed ibuprom max. Chwile przed wzięciem 2 dawki poszłam do łazienki i poleciala krew . Po wzięciu drugiej dawki znowu to samo , dreszcze i ból jak przy początkowych bólach porodowych ale bardzo słabych . Dodam ze już urodziłam dziecko . Po 1,5 h zaczął bolec mnie brzuch, poszłam do łazienki zaczęłam krwawić i dostałam biegunki . W pewnym momencie wyleciał ze mnie skrzep był nieco duży . Nie przyglądałam się i od razu spłukałam wodę . Jak wróciłam do pokoju to dziwnie poczułam się inaczej ... po godzinie chciało mi się jeść, zrobiłam się bardzo głodna i mdłości przeszły ... Aż do ostaniej dawki tylko krwawiłam i czułam ból w podbrzuszu i skurcze . Pomagała mi butelka z ciepła woda. W końcu po zażyciu ostatniej dawki zasnęłam po godzinie . Obudziłam się nagle bo poczułam ze leginsy piżamy zrobiły się nieco mokre ... szybko wstawałam z łóżka i nagle zalało mnie krwią , krew prysła jak z kranu na podłogę ... było jej pełno. Szybko pobiegłam do łazienki a tam siedząc na wc krew leciała wtedy wyleciały ze mnie dwa skrzepy większe , podłużne . Po 30 minutach, prysznicu i przebraniu położyłam się znów i zasnęłam . Nad ranem historia powtórzyła się krew znów mnie zalała . Tylko bez skrzepów.
Obudziłam się później o 10:00 i byłam jak nowo narodzona ! Wreszcie zjadłam śniadanie bo od 2 tyg nir mogłam nic jeść przez straszne mdłości . W ten dzień wysprzatalam cały dom, zjadłam wszystko czego nie mogłam przed tem przez mdłości . Czułam ze wróciłam do żywych.
Krwawienie nadal jest jak w drugi dzień miesiączki ale niepokoi mnie to ze dziś czyli w 3 dzień od przyjęcia tych 4 seri tabletek wyleciał ze mnie wielki okrągły skrzep . Przeraziłam się i nawet nie chciałam sprawdzać co to . Czuje się bardzo dobrze , czasem jeszcze czuje ból podbrzusza jak przy okresie .

Dziewczyny myślicie ze się udało ? Mnie niepokoi to ze nie bolało mnie to tak jak opisują inni ani tez nie było bardzo dużo tych skrzepów. Nie przyglądałam się temu bo były bordowo czerwone i nie chciałam w tym szperać by traumy nie mieć .
Proszę powiedzcie co o tym sądzicie .
Do lekarza wybiorę się jak przestane krwawić.


   
Cytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Cześć Marika:) u mnie było bardzo podobnie jak u Ciebie.Do tego była biegunka i raz wymiotowałam.U mnie będzie tydzień,a czasami te skrzepy się pojawiają,ale też nie było ich tak dużo,jak i Ty to odpisujesz,mimo wszystko sądzę,że się udało,a jak piersi? Bolą Cie?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Skoro poleciały skrzepy tkanki podejrzewam i krwi to się udało zrób sobie test beta i za dwa dni powtórz. Ja też szykowałam się jak na wojnę a jestem po dwóch ciążach, niestety przez problemy zdrowotne nie mogłam donosić tej ciąży. U mnie były tylko dreszcze i ból brzucha a krwawienie przyszło na pół godziny przed ostatnią dawką najpierw poleciały dwa skrzepy a na trzeci dzień kuracji wypadła bardziej tkanka niż skrzep krwi testy robiłam z bety i wykazują spadek. Napięcie w piersiach znikło także i Tobie się udało.


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Hej, piersi przestały być twarde zrobiły się bardzo miękkie a bolą z boku niestety bo mam powiększone węzły chłonne wiec ciężko mi określić . Cały czas krwawię, w ciągu dnia raz mocniej w zależności od wysiłku tak zauważyłam . Po samopoczuciu czuje ze nie jestem w ciąży lecz nigdy nie wiadomo.


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Hej dziewczyny i jak udało się? Wszystko w porządku?


   
OdpowiedzCytat
Podziel się :