Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek poronnych.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.

Powiadomienia
Wszystko jasne

Co robić?

384 Posty
1 Użytkownicy
0 Reactions
3,847 Widok
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Dziewczyny jestem młoda, mam 18 lat. Podjęłam sie kuracji, wczoraj wzięłam 1 tabletke i dzisiaj zaczęłam z pierwszą turą pod język. Rozpuściły mi sie one po 15 min, resztke rozpuszczonego proszku przełknęłam i od razu zwymiotowałam. Boję się że to nie zadziała. Rano zjadłam trochę zupy i ją od razu zwymiotowałam. Czy reszta kuracji jest na marne? Boli mnie też podbrzusze.


   
Cytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Do wytrzymania. Tak średnio


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Mnie bardzo bolał . Ale każdy inaczej przechodzi .


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Ból na pewno był większy niż przy okresie. Boję się, że się nie udało. Została mi jeszcze ostatnio dawka o 11


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Ja biorę pierwsza dawkę o 18 a jutro zaczynam kuracje kolejnymi dawkami. Czułości coś przez te 24h?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Spokojnie, będzie dobrze. Postaraj się nie myśleć o smaku tabletek. Do następnej dawki wypij wody, otwórz okno. Pooddychaj świeżym powietrzem. Wszystko się uda!


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Po 1 tabletce nic się nie czuje. Dopiero po tych 4


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Kiedy u was ustał ból chodzi mi o skórcze?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Ja po 1 dawce miałam bóle.. zwymiotowalam i ból ustal. Później wzięłam 3 dawke i już się ból utrzymywał a teraz już przestał. Teraz będę brać jeszcze ostatnia i zobaczymy.


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Jg i jak sie czujesz?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Niedawno bolał mnie jeszcze brzuch terqz ustal. Czuję się lepiej, ale czeka mnie kolejna dawka. Boję się, że znowu zwymiotuje. 🙁


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Poza tym nie wiem czy mogę brać coś na biegunkę?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

I jakies elektrolity?


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Jg z tego co wiem to podczas kuracji tylko przeciwbolowe i przeciwgoraczkowe, biegunka i wymioty są normalne przy kuracji a i żadnych leków rozkurczowych


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

U mnie w domu myślą, że mam jakąś grypę i skaczą nade mną i dają leki. To właśnie nospe, przeciw biegunce oczywicie żadnych nie wzięłam.


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Jg bardzo dobrze zacisnij zęby i udawaj nawet ze jest lepiej, będzie dobrze też jestem młodą i bardzo się boję ja niestety jestem panikara, i właśnie nie wiem czy mam rano wziąść czy wieczorem.


   
OdpowiedzCytat
Strona 3 / 26
Podziel się :