Forum

Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek wczesnoporonnych – aborcji farmakologicznej.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.
Powiadomienia
Wszystko jasne

Nasilajace się krwawienie 3 dni po

1 Posty
1 Użytkownicy
0 Lubię
26 Widok
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Witajcie,
Proszę Was bardzo o poradę, nie jestem pewna czy wszystko jest ok..
W skrócie : We wtorek 3 dni temu zakończyłam kuracje, druga dawka była bardzo, bardzo bolesna nie pomagały mi środki przeciwbólowe, ostatnia trzecia dawka nie dała większych objawów.. Krwawienie było we wtorek i środę dosyć skąpe, jak skapy okres i krew bardzo ciemna. W czwartek się lekko nasililo a dzisiaj w piątek czyli 3 dzień po kuracji jest dosyć obfite, zdecydowanie obfitsze niż moje okresy, krew leci świeża, jasna. Skrzepy są sporadyczne, ale bardzo obfite krwawienie nie spotykane wcześniej u mnie. Czy to normalne objawy? Proszę o podzielenie się doświadczeniem, jeśli nie ustąpi będę musiała działać dalej.


   
Cytat
Podziel się :
Scroll to Top