Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek poronnych.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.

Powiadomienia
Wszystko jasne

Jestem po kuracji.

5 Posty
1 Użytkownicy
0 Reactions
157 Widok
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Jestem już piąty dzień po zabiegu, w niedzielę wzięłam pierwszą tabletkę o 9 i w poniedziałek o 9 pierwsze 4 tabletki z drugiego zestawu. Przy tych pierwszych jak i kolejnych dwóch dawkach miała dreszcze podwyższoną temperaturę i biegunkę. Krwawienie pojawiło się przy pierwszej dawce drugiego zestawu. Od wtorku do dnia dzisiejszego mam krwawieniem jak przy zwykłej miesiączce tylko ból brzucha bardziej doskwiera. Mam nadzieję że wszystko przebiegło tak jak powinno.


   
Cytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Hey. Jestem po kuracji parę miesięcy już po. Udało się ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić wtedy myślę że było wybawienie dla mnie teraz bym tego nie zrobiła. Jak w sobie z ta pustka radzicie, jak wy sobie z tym radzicie ?? Ja nie mogę teraz na dzieci patrzeć one mnie paraliżują i przez ten zabieg nie chce ich już mieć. Dziewczyny zastanówcie się nad tym czy naprawdę warte to wszystko by poświęcić życie takiego maleństwa wiem że czasem nie mamy wyjścia tak niestety było w moim przypadku ale czasem z moją kruszynką odeszła cząstka mnie. Nie mogę sobie poradzić z tym. pomóżcie!!!!


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Hej dziewczyny ja wczoraj po 24:00 (DZISIAJ ) WZIELAM OSTATNIA DAWKĘ PRZEBIEGŁO OK BEZ BÓLU TYLKO JAK PRZY OKRESIE ....pojawilo sie krwawienie po drugiej dawce SKRZEPY DRESZCZE BIEGUNKA GORĄCZKA . ALE MARTWI MNIE TO ZE TETAZ JUZ NIE KRWAWIE TYLKO PRZY SIUSIANIU TROCHE CZY TO NORMALNE BO PISZE ZE KRWAWIENIE UTRZYMUJE kilka dni boli mnie tylko troche brzuch i jestem slaba ciaza byla ok 5tygodnia .prosze odpiszcie


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Anna86 bywa że krwawienie nasila się po kilku dniach, dobrze by bylo gdybyś zrobiła testy beta hcg, by potwierdzic skuteczność kuracji


   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowe)
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Karo jutro spróbuje dodzwonić się do jakiegoś lepsza ale będzie ciężko się dostać nawet prywatnie bo nie miałam karty ciąży bo zorientowałam się w miarę szybko że jestem w ciąży A na pogotowie nie jechałem bo nie mam możliwości z kim dzieci zostawić chwilowo ( mam dwójkę 11lat i 8 lat) czuje się już trochę lepiej bo byłam osłabiona i miałam jakby zawroty głowy trochę piersi też są bardziej miękkie ale jeszcze trochę bolą boję się czy się udało. Dziewczyny ja przez ten tydzień kiedy dowiedziałam się o ciąży i czekałam na tabletki 4 dni schudłam 2 kilo z nerwów a i tak jestem bardzo szczupła wyglądam jak śmierć naprawdę to mnie wykończy. Nigdy więcej mam nadzieję nie będę musiała przez to przechodzić .


   
OdpowiedzCytat
Podziel się :