Podziel się swoją opinią i wiedzą na temat tabletek wczesnoporonnych – aborcji farmakologicznej.
Dzięki tobie inni będą mogli wyszukać więcej informacji na ten temat, tak jak kiedyś ty szukałaś.
Powiadomienia
Wszystko jasne

Oszuści z poronne. org

8 Posty
6 Użytkownicy
2 Lubię
228 Widok
(@patrycja-o)
Registered
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 2
Temat startu  

Uważajcie dziewczyny na poronne. org. Zostałam tam oszukana na 645 zł. Wpłacacie pieniądze przez stronkę i nie ma kontaktu, ani tabletek. Chciałam u nich zostawić komentarz, ale usuwają złodzieje. Oni mają więcej stron pod różnymi adresami. Zauważyłam, ze wszędzie piszą tekst "uważaj na tańsze zestawy 12+1". Ja akurat zamówiłem na Wolna Aborcja i polecam. Macie 100% kontakt po zakupie i pewność, że tabletki są ok. Jeszcze jest jedna stronka, która wysyła oryginały, to aborcyjny dream team, ale tam dostawa jest dłuższa. Tutaj dziewczyny z Aborcyjny Dream Team ich nieźle opisały https://aborcyjnydreamteam.pl/poronne-org-opinie-oszustwa-na-zestawy-tabletek-aborcyjnych/ .

Ja nie popuszczę tym złodziejom. Wy Panie z Wolna Aborcja tez coś zróbcie, by tych oszustów namierzać.


   
Odsetek S reaguje
Cytat
Wolna Aborcja - Aneta
(@aneta-wa)
Admin
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 14
 

Pani Patrycjo dziękujemy za informację. Przygotujemy na ten temat też artukuł. Pozdrawiamy.


   
OdpowiedzCytat
(@magdamagda27)
Registered
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 19
 

To prawda! Ja zamówiłam z 4 różnych źródeł w tym też z poronne.org, i top-ogloszenia.net i straciłam ogrom pieniędzy...a i jeszcze sie okazało że jeden polecał drugiego a to też było oszustwo :/  przeżyłam koszmar zanim trafiłam tutaj, przelewy poszly i na tym się wszystko kończyło... Jestem wdzięczna że Ci ludzie co tu są robią tyle dobrego, tak jak pani z chatu która przeszła ze mną gehennę 😅 ale cierpliwie i z pełnym opanowaniem odpisywała na każdą moją wiadomość. Bądźcie uważne i nie dajcie się oszukać,bo tych drani jak widać nie brakuje!


   
Odsetek S reaguje
OdpowiedzCytat
(@holandia)
Registered
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 3
 

@magdamagda27 podejrzewam, że takich jak my jest więcej ☹️ Stracić pieniądze to jedno ale jak jest się pod ścianą i czas nagli to drugie. Niestety Ci zwyrodnialce co oszukują czerpią korzyści z cudzego nieszczęścia... Karma wraca! Ja też zamówiłam finalnie tu z wolnej aborcji i podpinam się do wypowiedzi Pani Patrycji. Ze spokojem ducha można korzystać z pomocy tych kobiet!


   
OdpowiedzCytat
(@patrycja-o)
Registered
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 2
Temat startu  

@magdamagda27 Ja się uwzięłam i im nie popuszczę. Was dziewczyny zachęcam by pisać na forach o tych oszustach z poronne .org. Im więcej tym mniej kobiet się na nich nabierze.

Ten post został zmieniony 2 miesiące temu przez Patrycja.O

   
OdpowiedzCytat
(@magdamagda27)
Registered
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 19
 

@holandia na pewno jest nas więcej, ale juz nasza (kobiet) w tym głowa aby uprzedzać inne i pisać o tym gdzie tylko się da, aby właśnie takim ze stronek jak poronne.org, czy top-ogloszenia.net czy tez innym oszustom ukrócić to wszystko na tyle, na ile tylko można! Dosyć żerowania na cudzych problemach i wzbogacania sie przez to! @Patrycja.O ja też nie popuszczę! Świadomość kobiet musi wzrastać! Musimy nauczyć się odróżniać wiarygodne źródła od naciągaczy! A im więcej szczegółów każda z nas przytoczy, tym może będzie łatwiej ustrzec innych.


   
OdpowiedzCytat
(@maz_izona)
Registered
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 2
 

Ha! Znajomy temat! Też daliśmy się nabrać na stronkę poronne.org, są świetnymi bajkopisarzami! 😡 Kasa poszła i na tym się  skończyło, ale z tego co widziałem to nieźle się teraz próbują wybić swoją stronką! Szkoda, aby ludzie dawali się im naciągać, weźcie sprawdzajcie każde źródło porządnie, bo takich jak oni badź więcej stronek z nimi w roli głównej zapewne na necie nie brakuje!


   
OdpowiedzCytat
(@jolanta)
Registered
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 29
 

Jakżesz by inaczej! Widzę ze wreszcie ten temat zostaje rozdmuchiwany i bardzo dobrze, bo OSZUSTÓW jest coraz wiecej.

Oglaszaja się na potęgę, podszywaja sie pod inne stronki, kopiuja nawet tresci 😤  a poronne.org przechodzi samo siebie, na biezaco sledze rozne strony, po tym jak i ja sie na nich nacielam...zanim trafilam tutaj -az wstyd sie przyznac! Od tamtego momentu tak sie zaglebilam w temat,ze staje na glowie aby utrzec im nosa! Licze na to,ze grono swiadomych ludzi sie powiekszy i nie beda dawac satysfakcji takim pasozytom!!!

Prawa Kobiet 100% !!!!


   
OdpowiedzCytat
Podziel się :