Uwaga! Fałszywe serwisy oferujące leki poronne.

Ze względu na zwiększoną ilość zapotrzebowania na tabletki poronne w Polsce, pojawia się co raz więcej fałszywych serwisów, ogłoszeń i sprzedawców oszustów, którzy żerują na  kobiecych problemach i chcą tylko wyłudzić pieniądze. Jest to podobna metoda do  obecnie nagłaśnianych spaw w wiadomościach na temat wyłudzeń „na wnuczka” , „na policjanta” i tym podobne.     

Musisz zwrócić szczególna uwagę na to gdzie dokonujesz zakupów. Większość serwisów oferujących tabletki poronne to witryny stworzone przez oszustów, chcących w łatwy i nieuczciwy sposób zarobić pieniądze. Ty wykonujesz przelew za leki i tutaj kontakt zazwyczaj się urywa. Jeśli nie chcesz zostać oszukana zwróć uwagę na kilka istotnych rzeczy.

Serwisy z których po zapłacie nie otrzymasz nic. Te 2 strony to jedna i ta sama osoba:

wolnekobiety. net

poronne. org

Artykuły na ten temat napisane przez organizacje lewicowe w Polsce:

https://www.rigcz.pl/2022/04/26/uwaga-na-strone-poronne-org/
https://aborcyjnydreamteam.pl/poronne-org-opinie-oszustwa-na-zestawy-tabletek-aborcyjnych/

https://www.facebook.com/aborcyjnydreamteam/posts/3944578049099879/?paipv=0&eav=AfYwbu9K7GCRwulOWcs5J3Ogoe7nnQTsypZ-PKIgT_0-9QnAo6eCp7-Pmijl0XWUzYg&_rdr

Jak rozpoznać oszusta ?

  • Nie udostępnia swoich danych teleadresowych w tym numeru telefonu pod którym można się z nim skontaktować (dostępny jest jedynie adres email lub formularz kontaktowy). Gdyby na prawdę oferowali leki poronne, bali by się namierzenia przez policję.
  • Oszuści najczęściej wymagają wcześniejszego przelewu na konto, BLIKIEM lub poprzez Bitcoin. Po uiszczeniu opłaty kontakt się urywa. Oszust ma pieniądze na koncie, a Ty zostajesz z problemem bez leków ! Lub w ostateczności wysyłają środki placebo. Po dokonaniu płatności możesz być już na 100% pewna, że ktoś po drugiej stronie zaciera z zadowoleniem ręce iż wzbogacił się w prosty sposób o kilkaset złotych, a Tobie próżno już czekać na jakikolwiek kontakt a tym bardziej przesyłkę…Wirtualną walutę taka jak bitcoin nie da się namierzyć dlatego oferują właśnie taki sposób zapłaty.

            MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE TO PEWNOŚĆ, ŻE PŁACISZ ZA TOWAR W MOMENCIE JEGO OTRZYMANIA.

  • Za niska, lub za wysoka cena. Oszuści chcąc wyróżnić się wśród prawdziwych rzetelnych sprzedawców będą próbowali różnych sztuczek. Jedną z nich jest zawyżanie kwoty (aby niby uwiarygodnić swój towar) lub kompletne jej zaniżenie (aby zarzucić przynętę na kupującego). Prawda natomiast jest taka, że cena leku zależy od narzucanej marży i ilości zakupu danego środka.

www.wolna-aborcja.com  pomaga na rynku europejskim kobietom od wielu lat. Mamy w Europie zaopatrzenie z zaprzyjaźnionych hurtowni farmaceutycznych. Dlatego też, nasza cena jest bardzo konkurencyjna. Kupując makaron firmy „x” w jednym sklepie za 5zł a kupując ten sam produkt firmy „x” w drugim sklepie za 7zł – tylko przepłacamy.

Ilość tabletek misoprostolu. 1? 4? 8? 12? 20?

Jest jedno proste logiczne i naukowe wyjaśnienie tej kwestii. Misoprostol prowadzi do skurczów macicy  w konsekwencji czego dochodzi do wydalenia zarodka.  Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Każda kobieta ma inne predyspozycje. Inną grupę krwi. Inne krążenie poprzez różna zawartość czerwonych krwinek w organizmie. Każda kobieta także jest w różnym tygodniu ciąży a nawet jeśli w tym samym, to zarodek u Kobiety nr 1 może być inny niż zarodek u Kobiety nr 2.  Odpowiadając na pytanie, ilość 12 tabletek substancji misoprostol daje największa pewność oczyszczenia  macicy, dzięki czemu unikniemy ingerencji mechanicznej (łyżeczkowania). Nawet jeśli kuracja udaje się po 8 tabletkach my oferujemy pewną ilość 12 tabletek aby  kuracja została przeprowadzona bezpiecznie i prawidłowo. Niewydalone resztki zarodka mogą prowadzić do powikłań zdrowotnych. 16 sztuk czy 18 to tylko koleiny tani chwyt aby przyciągnąć kupującego. W rzeczywistości nigdy nie otrzymasz nawet 160 tabletek.

  • Spotkaliśmy się z opiniami kobiet, że są po nieudanych kuracjach tabletkami o różnorakim zabarwieniu. Apelujemy, że każda forma misoprostolu (Misoprostol, Cytotec) jest wyłącznie barwy BIAŁEJ (nie żółtej, zielonej – tylko BIAŁEJ). Kształt i kolor tabletki można zobaczyć  na naszej stronie.

www.wolna-aborcja.com

„Kuracja się nie powiodła – strona jest zła”.

Pamiętajmy, że tabletki poronne to nie środki cudotwórcze. Według producenta mają 97% skuteczności. Badania producenta  przeprowadzane były w warunkach medycznych po przygotowaniu kobiet psychicznie i medycznie do takiej kuracji. (brak alkoholu w ostatnim czasie, używek i innych leków, które mogły by wpłynąć  niekorzystnie w reakcje z misoprostolem – osłabiając jego działanie).  Wiele czynników podczas zażywania tabletek ma znaczenie – szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w instrukcji na naszej stronie. Czasami niepowodzenie kuracji leży  po stronie kobiety, a nie oryginalności środków.

  • Oszuści najczęściej okłamują, że oferują wysyłkę zza granicy pobierając pieniądze na polskie konto. Pamiętajmy, że zdjęcie kawałka mapy z google może wkleić każdy i to nie potwierdza wiarygodności danego miejsca. Sprzedawcy dobrze wiedzą, że nikt nie ma czasu tego weryfikować. Są to tanie sztuczki mające na celu zamydlić oczy kupującemu.
  • Wątpliwej jakości witryna, wyglądająca nieprofesjonalnie powinna być sygnałem, że może być to serwis stworzony przez amatora, jedynie na potrzeby wyłudzania pieniędzy. OSZUŚCI BARDZO CZĘSTO UPODOBNIAJĄ SWOJE STRONY DO NASZEJ CHCĄC PODSZYĆ SIĘ POD NAS. JESTEŚMY RZETELNĄ FIRMĄ OD LAT A FAŁSZYWI SPRZEDAWCY NIE MAJĄC POMYSŁU ANI ŻADNEJ WIEDZY WŁASNEJ – KOPIUJĄ NASZE TREŚCI I WYGLĄD NASZEJ STRONY ABY ZMYLIĆ KLIENTA.  To samo dotyczy opinii, które sprzedawcy mogą tworzyć sami lub przez inne stworzone przez siebie emaile. Zawsze wiarygodnym źródłem wypowiedzi jest forum, gdzie ludzie mają pełną swobodę w wyrażaniu swojego zdania. Warto zwrócić uwagę na „niezmienność” strony.

Pamiętaj! ZANIM DOKONASZ ZAKUPU W SERWISIE NIESPRAWDZONEGO DOSTAWCY, ZWERYFIKUJ GO DOKŁADNIEJ

Artykuły które mogą cię zainteresować: