Uwaga na oszustów

Chciałybyśmy wam dziewczynom przedstawić jak działają oszuści

Przyjżyjcie się tym dwóm screenom.
Omówimy wszystko poniżej jak dziewuchy dziewuchom 🙂

Strona poronne org

Strona wolnekobiety net

wolnekobiety.net

Proszę zobaczyć na zaznaczone punkty 1,2,3,4 oraz na łudzące podobieństwo tych dwóch stron (te strony prowadzi ten sam jeden oszust, nawet loga nie zmienia pkt 2).

– Jedna proponuje zestaw 16+1 za 590 zł, a druga zestaw 8+1 i UWAGA za 640 zł. Nie dziwi was dziewczyny, że większy zestaw leków jest tańszy (pkt3) ? Ciekawe prawda.

– Osoba która prowadzi te strony ma 2 inne adresy w Holandi, łatwo zobaczyć na Google Maps co tam jest (pkt 1).

– To też jest dobre. Zestaw 8+1 (skuetczność 99%) jest bardziej skuteczny niż 16+1 (skuteczność 98%). Proszę nam zaufać dawka którą Państwu proponujemy na wolna-aborcja jest idealnie dobrana tak by się powiodło, ale też by nie zaszkodziło (pkt 2).

Najlepsze jest to, że ukradli filmik instruktażowy z womenonwaves, gdzie jest pokazane 12 tabletek, a u siebie mają 8+1 i 16+1. Nic się nie klei.

oszuąści tabletki poronne

– Za każdym razem, gdy wprowadzamy dla was dziewczyny udogodnienia na naszej stronie to oni od razu to kopiują, by się uwiarygadniać.

– Sprawdziliśmy jak to działa w zamówieniu. Nie ma takiego czegoś u nich jak płatność przy odbiorze. Najpierw trzeba wpłacić 25% kwoty bitcoinem, a potem nie ma już kontaktu.

– Te serwisy bardzo mocno chcą oczernić wolna-aborcja.com, ponieważ tracą zyski z oszustwa i wstawiają negatywne opinie na nasz temat na swoich niby “sklepach”.

– Gdzieś czytałyśmy o nas, że wyłudzamy opinię. NIE. Zawsze 5 dni po otrzymaniu od nas leków otrzymują Panie maila z prośbą o wstawienie opinii. Ten kto chce to wystawi, kto nie chce to nie wystawia i tyle. Allegro wtedy też wyłudza opinie 🙂

– Na tych serwisach co pokazaliśmy uwierzcie nam są to opinie pisane przez tego oszusta i będzie robił wszystko by okradać nas dziewczyny w tym nie łatwym wyborze.

Na ich temat też piszą Panie z Aborcyjnego Dream Team: https://aborcyjnydreamteam.pl/poronne-org-opinie-oszustwa-na-zestawy-tabletek-aborcyjnych/

 

Oraz inne lewicowe organizacje: https://www.rigcz.pl/2022/04/26/uwaga-na-strone-poronne-org/ 

Dziewczyny
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!